seks-prinses (19) in haar eigen woorden
Ik wil bij iemand langs kunnen komen als ik zin heb. en die niet gelijk verkering met me wil.
het is af en toe zo vermoeiend om van die gasten af te komen:-(
je mag ook best wat ouder zijn. ik denk dat je er dan ook wat beter mee om kan gaan;-)
Hi, weet eigenlijk niet zo goed hoe ik dit het beste kan vertellen.
Ik woon dus met mijn moeder bij haar nieuwe vriend, die heeft een dochter van 17. We slapen noodgedwongen op 1 kamer en dat is niet zo tof joh. Ze is best gezellig hoor, maar ik wil graag privacy enzo.
Ik kan niet eens lekker met mezelfs spelen:-(
Vriendjes is ook heel lastig aangezien ik niets ongezien...
Geile sexpartij met tiener (21)
Mijn vriendinnen gaan bijna elk weekend uit. Ik niet. Dat vinden mijn ouders niet nodig:-( Dus mag ik niet. Ik ben 18 en dan mag ik niet??? Wanneer wel? als ik 35 ben ofzo??
En weet je wat helemaal hatelijk is? Dan krijg ik elk weekend appies en fotos hoe vet ze het hebben met die gasten.
Ik probeer het gewoon zo. Maar dan wil ik wel het allerliefst overdag afspreken....
Leuke sexpartij met lolita (19)
Ik zoek iemand waar ik vaak seks mee kan hebben. Ik heb op het moment wel iemand, maar die kan alleen in het weekend. En zelfs dan komt het wel eens voor dat het niet uitkomt. Door mij of door hem. Dan heb ik dus weer 2 weken geen seks.
En dat is ff niet wat ik wil! ...
Leuke sexpartij met moeder (36)
Misschien dat ik een beetje verlegen overkom of dat ik er lief uitzie ofzo maar dat ben ik helemaal niet. eindstand: ik kom alleen maar in aanraking met jongens die altijd heel lief zijn en zo voorzichtig in bed:-( Zelfs als ik zeg:HARDER doen ze het nog niet of durven ze het niet.
ik wil een keer lekker goed gepakt worden. ik breek echt niet hoor. ...
Geile sexpartij met lolita (20)