lotje19 (20) in haar eigen woorden
Om soms toch nog een keer lekker te genieten neem ik iets ontspannends en speel ik met mezelf.
het is best lekker en makkelijk natuurlijk, maar het mag van mij nou wel een keertje gebeuren.
seks. met een man. zou het wel relaxt vinden als je bij mij kwam. ...
Leuke sexpartij met moeder (39)
Ik heb laatst de computer van mijn zoon gekregen en dat is me toch leuk. Je kan zo leuk met foto's en van alles doen.
Zo ben ik ook op deze site terecht gekomen met die computer natuurlijk. En het lijkt me zo heel spannend om als we het hier nou doen om dan fotos te maken of misschien zelfs een film. Maar dat weet ik nog niet hoe dat moet.
Iemand interesse, het kan dus bij...
Lekkere chat met bejaarde (64)
Ik heb het net uitgemaakt met mijn vriend en wil voorlopig ook even geen verkering meer. Tot nu toe ben ik best wel braaf geweest en heb maar weinig ervaring als het om seks gaat. Tuurlijk ben ik best wel veel naar bed geweest, maar dan wel met 3 vriendjes. En eigenlijk was het allemaal een beetje hetzelfde. Er zal toch wel meer zijn?
Ik wil echt niet met tig mannen naar...
Geile sexpartij met tiener (22)
Soms snap ik er echt helemaal niets van.
Mijn vriendje heeft het uitgemaakt omdat ik teveel aandacht van andere mannen krijg.
Ff serieus, dat is toch alleen maar positief, ik doe helemaal niets met de aandacht, maak er een enkele keer misbruik van, maar verder niets.
Geen zin meer in het geruzie en ellende, dan maar alleen voor de pleziertjes een man zoeken,...
Spannende sexpartij met studente (27)