feleentje (20) in haar eigen woorden
Hoi! Wat zal ik eens vertellen over mijzelf. Nou ik ben dus Felene, ik ben 19 jaar en ik werk in een bakkerij. Ik hou van paardrijden en uitgaan.
Ik heb geen vriendje anders zou ik hier natuurlijk niet zijn. Ik vind het best wel een beetje spannend hoor. Ook omdat ik nog niet heel veel met jongens naar bed ben gegaan, want zo ben ik niet.
Ik wou dit een keer uitproberen en hihi ik word er best wel opgewonden van. Als we elkaar leuk vinden, kunnen we dan eerst ergens in een cafe afspreken? Ik ga echt niet zomaar zeggen dat we seks gaan hebben. Ik ben dan zeker preuts?
Nou doeiii, meer weet ik niet. xxxx
OMG!!! Weet je hoeveel geld ik al kwijt ben om elke keer hetzelfde antwoord te geven!!??
Ja, ze zijn echt! Pfoehhh kunnen jullie niet eens wat anders vragen?? Om een keertje uit te gaan of zo?? ...
Discrete sexpartij met jongedame (23)
Ik vind dat me selfie best wel goed gelukt is. ziet er toch best sexy uit?
hallo!!?? er mag best wel gereageerd worden hoor of vinden jullie me niet sexy? ...
Discrete chat met studente (26)
Guys whats up ??
Ik zit me een beetje te vervelen aangezien ik nog geen opleiding heb kunnen vinden. Heb wel een part time baantje maar dat zijn ook maar een paar uurtjes in de week.
Verder zit iedereen op school en ik dacht nou dan ga ik is op internet rondneuzen :-)
Dit leek me wel spanennd, heb toch geen zin in een vriendje maar wel zin in seks hihi
Dusssssss ...
Leuke sexpartij met lolita (20)