Menu
Oma laat zich betasten door een jonge amateur
Ze hebben hun schaamte overwonnen en hebben samen een douche genomen. Dat was even spannend, want oma gaat niet zo maar voor iedereen uit de kleren. Ook deze knul heeft eigenlijk nog nooit eerder een oma in haar blootje gezien, maar vindt wel dat deze er nog heel erg goed uit ziet en hij krijgt steeds meer zin om met haar het bed in te stappen om lekker te gaan neuken.
Bibi19 (21) in haar eigen woorden
Hi, weet eigenlijk niet zo goed hoe ik dit het beste kan vertellen.
Ik woon dus met mijn moeder bij haar nieuwe vriend, die heeft een dochter van 17. We slapen noodgedwongen op 1 kamer en dat is niet zo tof joh. Ze is best gezellig hoor, maar ik wil graag privacy enzo.
Ik kan niet eens lekker met mezelfs spelen:-(
Vriendjes is ook heel lastig aangezien ik niets ongezien kan doen.
En daarbij komt dat ik helemaal niet bekend ben hier en zij niet mag stappen van de pa. Please kom me redden HELP!!!
Maar op mijn 67ste gaat het dak er nog regelmatig af.
Gelukkig zit ik nog strak in mijn lichaam en daar ben ik heel erg blij mee!
Dat maakt het toch een stuk makkelijk om nog leuke mannen te strikken voor een robbertje seks !!
...
Eenmalige sexpartij met bejaarde (69)
Ik heb een probleempje. Nou zeg maar gerust een groot probleem. Ik heb een lieve man, maar totaal geen erotische gevoelens meer voor hem. Gelukkig is zijn aandrang ook niet meer zo als vroeger.(hij is ook wat ouder dan ik). Maar daar is mijn probleem natuurlijk niet mee opgelost.
Ik heb nog hartstikke veel zin, alleen niet met hem.
Wie wil mijn discrete lover worden?...
Geile sexpartij met dame (47)