Herootje19 (21) in haar eigen woorden
Ik ben nogal direct met misschien een te grote bek. Als ik een lekkere vent aan de bar zie zitten ga ik er niet omheen draaien. Dan loop ik naar hem toe en vraag hem of hij mee gaat om lekker te neuken. Moet je die gezichten af en toe zien. Alsof ze hele noordzee zien af fikken. Of dat ik helemaal koekoek ben.
Ik mag aannemen dat dat hier wel wat meer geaccepteerd is? ...
Geile sexpartij met moeder (38)
Ik heb wel weer is zin in een leuke date !!
Zullen we afspreken dat jij een berichtje met foto stuurt als je interesse hebt dan weet ik gelijk waar ik aan toe ben, dat is niet raar toch !!
Ik ben benieuwd kusjes ...
Lekkere sexpartij met tiener (21)
Na een ontzettende lang voortslepende maar vooral gezellige scheiding pfffff kan ik eindelijk weer lachen. Ik heb voor het eerts weer het gevoel dat ik mijn leven op een rijtje heb. Huisje, auto en gelukkig een baan. Na al die maanden kun je je misschien voorstellen dat ik nu ontzettend veel zin heb in seks. Ik heb er eindelijk de tijd voor en wil er ook veel TIJD insteken.
Als...
Leuke sexpartij met dame (45)
Na een hele moeilijke periode van 2 jaar denk ik dat ik eindelijk weer klaar ben om een man toe te laten. Lichamelijk dan, geestelijk nog niet. Ik gun mezelf weer plezier en lichamelijk genot.
Ik hoop dat hier een man is die daar respectvol mee om kan gaan. ...
Eenmalige sexpartij met oma (56)