Heetkippie (21) in haar eigen woorden
Geen doorsnee-oma zoekt een ruimdenkende man die open staat voor rollenspel, soft-sm, speeltjes ed.
Kan vrij ontvangen, maar heb ook geen moeite om ergens anders naar toe te komen. Discretie is een must net als veiligheid.
...
Eenmalige sexpartij met bejaarde (65)
Als ik al naar een andere man kijk, wordt hij al helemaal gek. Wat is die vriend van mij jaloers, niet normaal!
Het benauwd me, sterker nog het drijft ons uit elkaar. Ik ga hier eens rondsnuffelen, ben nu wel erg benieuwd hoe het met een andere man is. Geloof me, als het fijn is ben ik gelijk weg bij hem.
Niet zo zeer dat ik bij je intrek hoor hahaha, maar eigenlijk ben...
Fijne sexpartij met moeder (41)
Ik denk dat ik alles al heb gezien en meegemaakt maar me nog nooit voor een datingsite ingeschreven dus bij deze. Ik ben een gezellige vrouw van 64 jaar met een veelbewogen leventje achter de rug. Ik ben het type grote mond klein hartje. Ik ben eerlijk en recht door zee en je weet altijd bij mij waar je aan toe bent. Ik hou niet van schijnheilig gedoe of verborgen agenda\'s.
Wat...
Eenmalige sexpartij met bejaarde (67)