Menu
Rijpe vrouw spreekt af om een man te verwennen
Online maakte ze kennis met een man die getrouwd is maar niet aan zijn trekken komt bij zijn vrouw. Hij zocht dus een lekker wijf dat hem eens wilde verwennen. En zij wil gewoon sex, meer sex, lekker veel sex. Dus natuurlijk ging ze in op zijn voorstel om eens ergens op een parkeerplaats af te spreken en om samen eens fijne sex te hebben! Spannend en erg lekker!
moonbabe (19) in haar eigen woorden
Mijn vriendinnen gaan bijna elk weekend uit. Ik niet. Dat vinden mijn ouders niet nodig:-( Dus mag ik niet. Ik ben 18 en dan mag ik niet??? Wanneer wel? als ik 35 ben ofzo??
En weet je wat helemaal hatelijk is? Dan krijg ik elk weekend appies en fotos hoe vet ze het hebben met die gasten.
Ik probeer het gewoon zo. Maar dan wil ik wel het allerliefst overdag afspreken. Anders krijg je hun weer. Waar ga je heen? Hoe laat ben je thuis? Goddd of ik 12 ben.