Menu
Oude ervaren man mag 18-jarige maagd penetreren
Een meisje van 18 zoekt op een dating site naar een man voor haar ontmaagding en wil niet zomaar een jonge kerel nemen, maar een ervaren man, een soort van papa figuur, een man met ervaring, een man die weet hoe het moet... En die heeft ze gevonden! Hij komt bij hem thuis op een zekere avond om de daad te verrichten. Zijn piemel glijdt momenteel in haar maagdelijke spleetje!
JinteDeV (37) in haar eigen woorden
Hi, ik ben Jinte, 37 jaar en woon nu bijna 2 jaar samen. En eigenlijk wel gelukkig ook. Het enige is dat het allemaal moet zo als het hoort. Alles tip top in orde, alles gepland, nooit iets spontaan.
En als ik eerlijk ben, vind ik dat ook wel fijn. Anders pas je natuurlijk ook niet bij elkaar.
Maar kom op, heeeeeeeel af en toe mag er toch wel iets geks gebeuren? Niet dus.
Daar kom ik dus bij jullie voor aankloppen.
Maar ik moet heel voorzichtig zijn natuurlijk. Meneer en ik ook weten 99% van de tijd waar we uithangen. En hoe laat we thuis zijn. En hoe laat we gaan eten. Moet ik doorgaan? Het is echt zo hahaha.
Ik ben de laatste die gaat ontkennen dat ik een 1 nightstand best geil vind.
Alleen weet je wat shit is. Als een gast dan net ff te veel heeft gezopen. Het was me al eens eerder overgekomen en nu laatst weer.
Beter regel ik hier een 1night stand toch? Zorg je wel dat je nog kan;-)? ...
Hete sexpartij met milf (33)