Julianne (36) in haar eigen woorden
Ik ben niet zon vrouw die zich bij de mannen opdring. Ik hoop altijd maar dat ze naar mij toe komen. Jammer genoeg gebeurt dat maar zelden. Misschien zie ik er niet uitdagend genoeg uit. Ik weet het echt niet.
Nou moet ik zeggen dat wat ik nu al laat zien erg ver voor mij gaat, maar ik zal toch wel WAT moeten doen.
Ik verlang er namelijk ontzettend naar, maar ik wil niet dat jullie denken dat ik een hoer ben. Ik ben juist best netjes.
Ook geloofwaardig als je hier bent...
Dat je een keertje moet overwerken tot daar aan toe, maar hij moet de laatste tijd wel errug veel overwerken.
En dan met die irritante zelfvoldane blik binnenkomen. Ook zoiets.
Bewijzen kan ik het natuurlijk niet, maat mijn gevoel zegt genoeg!
Buiten dat, we hebben amper sex meer en ik speelde toch al een tijdje met het idee om eens wat anders te proberen;-)
Ben...
Eenmalige chat met dame (46)
Haai ik ben Marsha, een 19 jarige studente. ik woon in een studentenflatje met een aantal te gekke meiden. Naast mijn opleiding tot kapster werk ik in het weekend in de horeca om wat bij te verdienen.
Daar ontmoet ik zat leuke jongens maar ja dan ben ik aan het werk he dus heb ik geen tijd om verder te gaan dan alleen flirten.
Vandaar mijn oproepje hier aan die leuke...
Fijne sexpartij met bejaarde (86)
Tijdje al geen relatie meer. Bevalt op zich goed maar er zijn wel wat verbeterpuntjes :-)
Hopelijk vind ik hier een oplossing of 2 :-p ...
Discrete sexpartij met dame (43)
Dit is eigenlijk best wel ziek hahaha.
heb gewed met een vriendinnetje dat ik hier als eerste zou scoren schaammmmmmm.
maarre.....nou wil ik winnen ook!!! ...
Discrete sexpartij met meid (28)