nowhurryup (33) in haar eigen woorden
Ohhhwwww als ik dan ook aan zoiets begin wil ik ook gelijk dat het snel gebeurt. ja sorry, geduld is niet mijn ding.
maillllllll me!!!
Ok, dit is mijn situatie. Ik ben nog niet zo lang gescheiden, heb al wel een nieuw optrekje maar er moeten nog genoeg dingen gedaan worden die ik niet zelf kan. Ik heb nou ook niet echt de financiele middelen om zommaar mensen in te huren om dat te fixen.
Mijn vraag is dus zijn hier mannen met 2 rechterhanden? Er zijn dingen die ik wel goed kan als je begrijpt wat ik bedoel;-)
Dat...
Heerlijke sexpartij met oma (50)
Het komt er weer aan, het begint weer in mijn buik.
Verbaasd dat een vrouw van mijn leeftijd daar nog steeds "last" van heeft?
Je zou eens moeten weten. Misschien kan je eerst eens gewoon op bezoek komen. Kopje koffie, stukje taart, als gastvrouw zul je niets over me te klagen hebben.
Tja en als het zonnetje ook nog eens schijnt, wie weet wat ik je allemaal aan...
Lekkere chat met bejaarde (77)
OMG!!! Weet je hoeveel geld ik al kwijt ben om elke keer hetzelfde antwoord te geven!!??
Ja, ze zijn echt! Pfoehhh kunnen jullie niet eens wat anders vragen?? Om een keertje uit te gaan of zo?? ...
Discrete sexpartij met jongedame (23)