blondepositieffie (35) in haar eigen woorden
Ik ben echt een superpositief mens. Ik kan ook slecht tegen negatieve mensen. Weet je zo denk ik ook nog steeds dat ik de juiste kanjer, bestemd voor mij, tegen ga komen. En wie weet misschien wel hier.
En anders...dan heb ik toch heel veel opwindend plezier. Lijkt me ook niet heel erg vervelend:-)
Hey ik ben een gezonde vrouw van 36 en natuurlijk ben ik wel eens of regelmatig geil. Maar het is nou echt niet zo dat ik met mijn tong uit mijn bek achter de mannen aan ren.
Maar gdvr, ik heb een nieuwe collega waar ik bloed, maar dan ook bloedgeil op ben. En dat is KUT!
a) is het al niet zo handig om iets met een collega te gaan klooien.
b) doet het er allemaal niet toe, want...
Fijne sexpartij met moeder (36)
Ik heb door een ex van mij (die fotograaf is) en tevens nog een hele goede vriend speciaal wat mooie en spannende foto's laten maken.
Ik moet mezelf tenslotte nog een beetje goed verkopen gezien mijn leeftijd.
Ik ben een alleenstaande vrouw van 59 jaar, 2 volwassen kinderen en heb een leuke baan als tolkster.
Ik heb altijd best wel een rijk seksueel leven gehad...
Eenmalige sexpartij met bejaarde (64)
De lieverd van een man van mij heeft mij toestemming gegeven om hier een sex-partner te vinden. Hij heeft een soort van probleem en gunt mij toch die momenten.
Ontvangen is dus geen optie, hij weet het maar hoeft er niet mee geconfronteerd te worden. ...
Lekkere sexpartij met bejaarde (64)