whofucksme? (35) in haar eigen woorden
Ik zit nou eens naar die lekkere reet van me te kijken en denk daar moet een vent toch supergeil van worden?? Ja ik meen het echt hoor. Godverr ik voel m er al in glijden. Maak me niet uit waar, ik vind het allemaal goddelijk!!
Maar wel stevig, niet dat laffe gedoe. En ik heb niet eeuwig geduld. Een dag niet geneukt is een dag niet geleefd toch???
Het is niet dat ik nou zo heel erg nodig een vriendje wil hebben maar soms word ik toch wel een heel klein beetje jaloers als ik me vriendin(nen) met hun vriendjes zie kroelen enzo.
dan wil ik toch eigenlijk ook wel een beetje knuffelen en kroelen en ja ook dat andere natuurlijk.
ik zoek dus een lieve gast zeker voor dat laatste en misschien word het wel wat meer. who...
Spannende sexpartij met meid (28)
Het is dus toch uiteindelijk zo ver gekomen. Mijn partner en ik gaan apart wonen. Ik denk dat we elkaar nog niet echt los kunnen laten. We hebben dus nu een soort lat-relatie. Denk ik. Heel vreemd allemaal.
Eigenlijk heb ik er 0 vertrouwen in. Ik bedoel, ik ben hier....Wat zegt dat al alleen?? ...
Discrete chat met dame (48)