annemijnV15 (35) in haar eigen woorden
Ik heb in de laatste 2 maanden 3 verschillende dates gehad. Niet via hier hoor, maar gewoon op de normale manier zeg maar. En alle drie de keren komt er dan niets van. Seks bedoel ik dan. Ik word daar een beetje chagrijnig van. Vandaar dat ik dit maar eens probeer. Lijkt me een stuk directer:-)!
Ik ben echt een superpositief mens. Ik kan ook slecht tegen negatieve mensen. Weet je zo denk ik ook nog steeds dat ik de juiste kanjer, bestemd voor mij, tegen ga komen. En wie weet misschien wel hier.
En anders...dan heb ik toch heel veel opwindend plezier. Lijkt me ook niet heel erg vervelend:-) ...
Geile sexpartij met milf (35)
Geen doorsnee-oma zoekt een ruimdenkende man die open staat voor rollenspel, soft-sm, speeltjes ed.
Kan vrij ontvangen, maar heb ook geen moeite om ergens anders naar toe te komen. Discretie is een must net als veiligheid.
...
Eenmalige sexpartij met bejaarde (65)