melizzebizz (35) in haar eigen woorden
Ik ben interieurverzorgster zoals ze dat zo mooi kunnen zeggen. Gewoon een schoonmaakster dus hahaha. Ik heb aardig wat adresjes. Op 1 van die adresjes werkt een man thuis. Laat ik zeggen dat ik daar wat extra's deed;-)
Helaas is zijn vriendin er achter gekomen. Wel jammer want ik kon die 2 wekelijkse schoonmaak-beurten wel goed gebruiken ;-)
Ik ben niet zo nodig op zoek naar een schoonmaakadresje (mag wel), maar die 2 beurten in de week mis ik wel.
Laat je me weten of je geinteresseerd bent? Wel even duidelijk zijn waarin hahaha.
Nou, wat vind je van mijn presentatie?
Ja, ik kan lullen als Brugman, maar als je niet geil van me wordt schiet het ook niet op toch? ...
Discrete sexpartij met dame (42)
Zullen we beginnen met een lekkere wandeling over strand of in de bossen?
Dan een glaasje Gluhwein om weer warm te worden en wie weet verzinnen we de volgende keer iets anders om warm te worden!!
...
Leuke sexpartij met bejaarde (67)
Best gek om mezelf zo te zien. Ik heb eigenlijk nog nooit zo op de foto gestaan. omg dat ik dit zeg maar ik vind mezelf best wel geil om te zien:-p
lekker boeie natuurlijk hoop eerder eigenlijk dat jij dat vindt! ...
Hete sexpartij met tiener (21)