karig (65) in haar eigen woorden
Nu ik 60 ben en terug kijk op mijn leven, kom ik tot de ontdekking dat ik veel te karig heb geleefd. En dan bedoel ik vooral dat ik mezelf te kort heb gedaan op het intieme vlak. Altijd voor mijn man en kinderen klaar gestaan en mezelf weggecijferd. Nu mijn man al bijna 2 jaar overleden is gaat voor mij het leven verder. Via deze weg hoop ik in contact te komen met mannen van mijn leeftijd die samen met mij willen genieten van al het mooie en vooral lekkere wat het leven ons nog te bieden heeft.
Waar kan ik je nou eens een plezier mee doen voor je verjaardag vroeg mijn vriendin.
Ik zei lachend, wat dacht je van een lekkere vent en lekkere sex?
Maakt ze spontaan een foto in de douche en heeft ze me hier toe aangezet hahaha.
Als ik mijn verjaardagscadeau nog krijg ook, kom ik echt niet meer bij! ...
Discrete sexpartij met dame (42)
Ik ben Lara en ik zoek iemand waarmee ik lekker kan uitgaan en chillen. En dan zien we vanzelf wel toch of het nog gezelliger wordt:-p
xxx ...
Heerlijke sexpartij met tiener (21)
Echt, ik ben zo klaar met die missionaris houding! Die heb ik nu een jaar lang moeten doen omdat mijn ex zijn fantasie niet verder ging dan dat.
Inmiddels ben ik zo doorgeslagen hierin dat ik zelfs bereid ben om de tantra desnoods te gaan leren ergens.
Alles, alles wil ik doen, behalve dat ene verdomd ouderwetse saaie standje.... ...
Lekkere sexpartij met dame (42)