moederoverste (69) in haar eigen woorden
Mijn man is al 10 jaar geleden overleden. Dat is het leven. Dat is verdrietig, maar het slijt. Ik in tegenstelling tot mijn kinderen en kleinkinderen denken daar anders over. Overbezorgd, wat ik ook zeg, wat ik ook doe. Soms benauwd het me. Ik weet wel dat het goed bedoeld is, maar oma is niet dood! In tegendeel, oma is nog springlevend en wil graag wel eens een avontuur beleven. Misschien moet ik ze maar iets op de mouw spelden, dat ik op een bootreisje op de Rijn ben of iets dergelijks, zodat jij en ik een ontmoeting kunnen hebben.
Wat je ziet is ook echt wat je (misschien) kan krijgen.
Ik hoop ook dat dat bij jou geldt. Ik heb er al een nare ervaring mee gehad en dat heeft mijn vertrouwen toch wel behoorlijk geschaad.
Hoop echt dat het bij die ene keer blijft, anders heb ik het hier echt wel gezien. ...
Discrete sexpartij met milf (31)
Vind het best wel een beetje erg spannend hoor. hoop als ik met iemand afspreek dat ie dan wel een beetje lief voor me is. en het lekker met me doet:-)
oxoxoxo ...
Heerlijke sexpartij met tiener (21)
Ik ben heel netjes opgevoed door mijn ouders hihihi.
wie vraagt wordt overgeslagen en zo.
nou ik zeur toch niet en ik vraag toch niet? ...
Fijne chat met lolita (20)