Mien68 (73) in haar eigen woorden
Alleenstaande vitale vrouw van 68 jaar met een goed verzorgt uiterlijk zoekt een nette man voor een fijne vriendschap met iets meer.
Niet om mezelf af te kraken maar ik vind mezelf een 13 in een dozijn vrouw. Is ook helemaal niet erg, maar heb dus ook weinig bekijks of sjans. Nou ben ik ook niet zo jagerig of iets in die trend. Maar onderhand wel ongelooflijk toe aan wat erotisch plezier.
Dat is dan wel het voordeel hier. Hier kan je tenminste wat meer in de strijd gooien. Haha zie je het al voor je dat...
Lekkere sexpartij met dame (44)
Ik vind het lekker om in mijn kont genomen te worden. Tenminste dat DENK ik. Want ik heb er al van alles ingestopt behalve de pik van mijn vriend. Hij is homofoob denk ik ofzo. Ik heb hem zelf pornofilms laten zien dat mannen dat bij vrouwen deden. Maar neeeeeeeuuuuuu hij wil het niet:-(
En ik wil het toch!!! Dus!!! ...
Eenmalige sexpartij met lolita (19)