Magda43 (66) in haar eigen woorden
Hoi heren van het goede leven, ik ben op zoek naar een man die samen met mij wil genieten van het leven. Een relatie zoek ik niet hoor, alleen de lusten en niet de lasten. Ik heb al jaren de lasten gehad dus wil nu kunnen profiteren op de lusten. Ben jij zo’n man die dat wel ziet zitten, dan sta ik altijd open voor een leuk kennismakingsgesprek.
Niet dat het me normaal niet lukt maar ik heb even geen zin in moeilijk gedoe, wel in geil gedoe. En het is niet dat ik nu al sta te springen, te dansen en te juichen, maar het lijkt me toch niet al te moeilijk om hier aan je trekken te komen?
Het is toch wel een site waar je echt met elkaar kan afspreken toch??? ...
Discrete sexpartij met moeder (40)
Mijn relatie is na 11 jaar voorbij. Eigenlijk is het gemis van sex het enige waar ik van baal!
Pffff….ik heb echt geen zin om mezelf elke keer klaar te maken. Ik vind het ook heel anders dan lekkere sex hebben! Sex moet je met zijn tweeen doen!! Toch!
...
Discrete chat met moeder (39)