ik-ben-Martha (66) in haar eigen woorden
Nette dame zoekt dito heer voor niet-zo-nette handelingen/ontmoetingen. Graag afspreken op neutraal terrein en vandaar naar een hotel. Discretie is gevraagd en geboden.
Zal ik jullie een vertellen dat ik een hele tijd 0 behoefte aan seks had. Ik had geen flauw idee waarom?
Mijn relatie is er ook door stukgelopen. Niet zo gek ook natuurlijk. Uiteindelijk ben ik met wat teveel drank met iemand in bed beland. En lekker dat ik het vond.
Nu realiseer ik me dat ik geen seks met mijn ex meer wilde. Raar dat je dat dan niet weet. In ieder geval...
Geile sexpartij met dame (44)
Het is me uiteindelijk dan toch gelukt om een foto bij mijn advertentie te plaatsen.
Nu duidelijk is hoe ik eruit zie vertel ik de rest graag persoonlijk. Ik ben niet zo heel erg goed in die verkoop praatjes, dat doe ik liever onder vier ogen.
...
Fijne sexpartij met bejaarde (65)