cristel (69) in haar eigen woorden
Vergane glorie of goed geconserveerd?
Ik hou het natuurlijk op het laatste, maar het gaat er niet om wat ik er van vind.Wat ik hoop is dat ik leuke reacties krijg van een echte heer, die leeftijd op zijn waarde kan schatten.
Ze zeggen wel eens: wijn wordt beter met de jaren, ik vind dat dat voor mij ook geldt. Je bent zo oud als je je voelt en ik kan je vertellen dat ik me nog erg jong voel.
Nog steeds wil ik graag de bloemetjes flink buiten zetten en leuke mannen ontmoeten met hopelijk een spetterend einde. Wie weet ontstaat er ook wel een goede vriendschap; dat zou alleen maar mooi meegenomen zijn.
Best gek om mezelf zo te zien. Ik heb eigenlijk nog nooit zo op de foto gestaan. omg dat ik dit zeg maar ik vind mezelf best wel geil om te zien:-p
lekker boeie natuurlijk hoop eerder eigenlijk dat jij dat vindt! ...
Hete sexpartij met tiener (21)
Ik ben een weduwe van 65 jaar en heb twee volwassen kinderen. Ik heb al veel te lang geen intiem contact meer gehad met een man en hoop via mijn aanmelding hier verandering in te brengen.
Ik ben vrij rustig van aard, hou van gezelligheid maar heb toch vaak eenzame momenten die ik veel liever samen met een aardige man zou doorbrengen.
Uiterlijk kijk ik doorheen, het...
Heerlijke chat met bejaarde (70)
Wat ik hier zoek is sensueel en sexueel contact met een lieve verzorgde man.
Klinkt nogal zoetsappig. De sex mag ook wel wat ruiger hoor, ik breek niet. Ik kan goed ontvangen maar heb totaal geen probleem om te verplaatsen.
Inmiddels gestopt met werken en alle tijd van mijn leven. Excuses voor de niet-herkenbare foto. Ik moet er toch niet aan denken dat iemand...
Heerlijke chat met bejaarde (69)
Ik heb het net uitgemaakt met mijn vriend en wil voorlopig ook even geen verkering meer. Tot nu toe ben ik best wel braaf geweest en heb maar weinig ervaring als het om seks gaat. Tuurlijk ben ik best wel veel naar bed geweest, maar dan wel met 3 vriendjes. En eigenlijk was het allemaal een beetje hetzelfde. Er zal toch wel meer zijn?
Ik wil echt niet met tig mannen naar...
Geile sexpartij met tiener (22)