cristel (69) in haar eigen woorden
Vergane glorie of goed geconserveerd?
Ik hou het natuurlijk op het laatste, maar het gaat er niet om wat ik er van vind.Wat ik hoop is dat ik leuke reacties krijg van een echte heer, die leeftijd op zijn waarde kan schatten.
Ze zeggen wel eens: wijn wordt beter met de jaren, ik vind dat dat voor mij ook geldt. Je bent zo oud als je je voelt en ik kan je vertellen dat ik me nog erg jong voel.
Nog steeds wil ik graag de bloemetjes flink buiten zetten en leuke mannen ontmoeten met hopelijk een spetterend einde. Wie weet ontstaat er ook wel een goede vriendschap; dat zou alleen maar mooi meegenomen zijn.
Ik vind klaarkomen het allerlekkerste gevoel wat er is. echt joh dan heb ik het gevoel dat ik ff helemaal weg ben van de wereld. me ogen draaien ook helemaal weg en die tintelingen door heel me lichaam. ik zou het liefst wel 5 x per dag willen klaarkomen. ik kan me echt niets lekkerders voorstellen.
of nee wacht...jawel, er is wat lekkerders:-)!!! lekker samen klaarkomen:-))))
i'm...
Geile sexpartij met tiener (21)
Hoe lullig is het als je aan je schoonzoon moet vragen hoe je een foto moet zoeken. Maar het is gelukt, met het schaamrood op mijn kaken.
Nu maar kijken of ik er zelf verder uit kan komen. ...
Hitsige sexpartij met bejaarde (69)
Vind het lekker om uitdagend te kleden. Bekrompenheid...yech! Op sexgebied ben ik ook alles behalve bekrompen. Wat kan mij de rest nou schelen. Een vent die er ook zo over denkt, die wil ik hebben!!
...
Heerlijke chat met moeder (38)