BregjeW (44) in haar eigen woorden
Zal ik jullie een vertellen dat ik een hele tijd 0 behoefte aan seks had. Ik had geen flauw idee waarom?
Mijn relatie is er ook door stukgelopen. Niet zo gek ook natuurlijk. Uiteindelijk ben ik met wat teveel drank met iemand in bed beland. En lekker dat ik het vond.
Nu realiseer ik me dat ik geen seks met mijn ex meer wilde. Raar dat je dat dan niet weet. In ieder geval is er weer een hele wereld voor me geopend:-) En vastleggen wil ik me dus nog helemaal niet. Eerst een lekkere inhaalslag maken hahaha.
Ik ben zeer geil en zoek een sexdate liefst vanavond nog. Leeftijd/huidskleur onbelangrijk. Wel hygiene gevraagd en geboden.
Ik kan ontvangen/verplaatsen. ...
Discrete sexpartij met oma (51)
Hallo voor iedereen die die mijn tekst leest.
Ik heb een gelukkig huwelijk, geen gelukkig sexleven.....druk met kleinkinderen enz...
Ik heb één zogenaamde bezigheid: Yoga.. Dat is ong mijn enige tijd alleen, daarna nog zg \"kopje thee drinken met de meiden\"..
In die tijd zou ik wel eens iemand willen \"ontmoeten\"
De kans bestaat alleen wanneer ik...
Discrete sexpartij met bejaarde (66)
Verleden maand de magische leeftijd van 60 jaar bereikt.
Dat betekend voor mij dat ik minder kan gaan werken, en dat levert een extra dagje vrij op. Dat ga ik natuurlijk niet aan de grote klok hangen.
Anders zit mijn huis die dag ook weer vol, en dat is nou net niet wat ik in gedachte heb.
Die dag in de week wil ik hele andere dingen doen.
Daarom nu hier aangemeld en...
Hitsige sexpartij met bejaarde (64)