alex-xandraV (45) in haar eigen woorden
Als jij net zoals ik van sex met niveau houdt maarrrrrr ook begrijpt dat het leven uit meer dan dat bestaat zou ik je graag horen.
Ik bedoel ik vind het wel fijn als we naast de seks alleen ook nog wat te bepraten hebben. Het gaat mij te ver om er alleen een wippie uit te gooien en weer afscheid van elkaar te nemen.
Nog niet zo lang geleden ging ik er gewoon op uit als ik in een geile bui was. Pikte een man op en het was weer geregeld. Maar dat zie ik tegenwoordig echt niet meer zitten joh. Betekent natuurlijk niet dat ik een knopje heb om die gevoelens uit te schakelen. Helaas hahaha.
Maar misschien dat er iemand hier iets voor voelt om een seksrelatie op te bouwen? ...
Hitsige sexpartij met moeder (38)
Het klinkt een beetje desperate (niet dat ik dat ben) maar ik kan bijna niet wachten joh. ik vind dit zo spannend:-)
ik moet wel een beetje voorzichtig zijn. me ouders zijn best wel traditioneel. ...
Fijne sexpartij met lolita (20)
Sex, sex, sex en nog eens sex.
Dat hadden we voor ons huwelijk.
Ik weet bij god niet wat er met ons gebeurd is maar krap een jaar getrouwd en het is saai aan het worden:-(
Ik heb echt wat spannends nodig. ...
Fijne sexpartij met moeder (39)
Nou als de sex is wat ik tot nu toe heb meegemaakt vind er eigenlijk niet zo heel veel aan:-(
kan toch bijna niet??? hoort toch superlekker te zijn??? ...
Lekkere sexpartij met tiener (21)