Sera47 (43) in haar eigen woorden
Echt typisch mijn geluk weer hoor. Heb ik eindelijk een kanjer die van wanten weet wordt hij al na 3 weken betrapt door zijn vrouw. Wist niet eens dat hij getrouwd was. Jullie mannen zijn daar ook niet zo snugger in he? Maar lekker dan, ik zit weer op een droogje:-(
Op zoek naar een nieuwe kanjer dus! En zo snel mogelijk, kwam er net zo lekker weer in;-)
Nee joh ik heb helemaal geen behoefte aan seks, ik ga altijd voor de lol met mijn blote tieten op internet staan. Natuurlijk wel!!!
Ok, sorry, dat kwam er niet zo aardig uit, ik ben er gewoon een beetje chagrijnig van. SORRY!! ...
Eenmalige chat met moeder (39)
Ik ben de laatste die gaat ontkennen dat ik een 1 nightstand best geil vind.
Alleen weet je wat shit is. Als een gast dan net ff te veel heeft gezopen. Het was me al eens eerder overgekomen en nu laatst weer.
Beter regel ik hier een 1night stand toch? Zorg je wel dat je nog kan;-)? ...
Hete sexpartij met milf (33)
Al jaren geen vaste partner, dat bevalt prima zo.
Natuurlijk zijn er wel een paar mannen geweest, maar dan eigenlijk meer voor af en toe seks. Helaas kom ik de laatste tijd weinig leuke mannen tegen. En als ik ze tegenkom dan zijn ze bezet en loyaal.
Maar ik ben niet voor 1 gat te vangen.
...
Discrete sexpartij met bejaarde (64)