klussievooreenkussie (45) in haar eigen woorden
Ik woon nu toch al weer een aantal maanden op mijzelf en nog steeds zijn er dingen die gefixt moeten worden.
Ik kan het gewoon niet zelf. Ik zoek daarom een heuse klusser. En als je toch bezig bent, na al die maanden is er bij mij ook wel wat onderhoud nodig;-)
Na weer een jaar lang hard werken heb ik vanaf 1 augustus lekker 3 weken vakantie. Ik blijf gewoon thuis en daarom zoek ik voor die 3 weekjes mannelijk gezelschap om ten eerste lekker los mee te gaan in de slaapkamer en misschien wel samen een leuk dagje weg.
Mocht je serieuze interesse hebben mail me dan meteen een foto mee! Dikke zoen x ...
Geile sexpartij met meid (28)
Van mannen hoor je altijd dat ze wel eens in een 2e jeugd komen. Klinkt lekker sexy, maar ik geloof dat ik dat na mijn overgang ook mee maak. Kanonnen zeg. Natuurlijk is bij mij de trek naar het zuiden wel begonnen, maar geloof mij, ook al is dat bij jou ook het geval, ik weet zeker dat ik bij jou iets naar het noorden kan krijgen. En daar ga ik dan weer van profiteren.
Samen...
Heerlijke sexpartij met oma (56)