klussievooreenkussie (45) in haar eigen woorden
Ik woon nu toch al weer een aantal maanden op mijzelf en nog steeds zijn er dingen die gefixt moeten worden.
Ik kan het gewoon niet zelf. Ik zoek daarom een heuse klusser. En als je toch bezig bent, na al die maanden is er bij mij ook wel wat onderhoud nodig;-)
Ik en een vaste partner?
Nou ik denk dat dat nog wel een tijdje gaat duren. Ik vind het juist kicken om met verschillende mannen seks te hebben.
Ja dat lees je dus goed: mannen.
Dat is wel een dingetje waar veel mannen niet mee om kunnen gaan. Je bent dus niet de enige!
Hey, maar dat vraag ik dus ook niet van jou. Om alleen maar seks met mij te hebben. ...
Leuke chat met moeder (37)
Op een andere datingsite heb ik best wel wat contacten opgedaan maar het is was gewoon net niet wat ik zocht.
Geloof me, ik ben echt niet op zoek naar de ideale man voor mij, als die er al is???? hahaha, maar ik moet toch wel WAT voor je voelen. En dat zijn echt geen vlinders hoor. Mag wel;-)
Nou, ik ben benieuwd of ik dat hier wel krijg. ...
Geile sexpartij met milf (35)
Ik heb geen speciale rede om hier te zijn. Ik ben niet net gescheiden. Mijn seksleven is ook prima zoals het is. Ik heb geen vriend waarbij ik nou zo nodig vreemd wil gaan. Ik ben geen achterlijke geile donder. Ik heb een prima leven!
Ik vind dit leuk, spannend en opwindend om te doen. Zijn toch prima redes?
DIKKE KUS! ...
Lekkere sexpartij met moeder (38)